Write your message
دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
img_yw_news
April 28, 2018

اولین جلسه شورای پژوهشی مرکز تحقیقات گوارش و کبد در سال 1397

اولین جلسه شورای پژوهشی مرکز تحقیقات گوارش و کبد در سال 1397 در این جلسه جناب آقای دکتر سهرابی به بیان ارائه عناوین پژوهشی به منظور اجرا در مرکز پرداختند و به نقاط قوت و ضعف آنها اشاره داشتند. همچنین در این جلسه کارشناس مرکز سرکار خانم رنجبر به بیان گزارشی از وضعیت سال گذشته پرداختند و همچنین در ارتباط با وب سایت ترجمان دانشگاه و همچنین نحوه بازگذاری اطلاعات مورد نیاز در این وب سایت توضیحاتی را ارائه دادند. در پایان ریاست مرکز جناب آقای دکتر زمانی ضمن آرزوی سالی پرتلاش و پربار برای مرکز، به بیان نقاط کلیدی و راه گشا در زمینه تحقق اهداف مرکز پرداختند. ..

more...
img_yw_news
March 13, 2018

تبریک دکتر فرهاد زمانی رئیس مرکز تحقیقات گوارش و کبد به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1397

تبریک دکتر فرهاد زمانی رئیس مرکز تحقیقات گوارش و کبد به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1397 ..

more...
img_yw_news
February 13, 2018

آقای دکتر فرهاد زمانی به عنوان عضو هیئت مدیره انجمن گوارش و کبد ایران انتخاب شدند.

آقای دکتر فرهاد زمانی به عنوان عضو هیئت مدیره انجمن گوارش و کبد ایران انتخاب شدند. به همین منظور در جلسه هفتگی روز سه شنبه مرکز تحقیقات طی مراسمی مراتب تبریک و قدردانی از ایشان توسط اساتید، همکاران مرکز تحقیقات گوارش و کبد و آندوسکوپی بیمارستان فیروزگر انجام گردید.   ..

more...
img_yw_news
January 10, 2018

آرشیو Dataverse چیست و اهمیت آن برای پژوهشگران چه میباشد؟

دیتاورس یا Dataverse یک پروژه open source بین المللی برای اشتراک، نگهداری، ارجاع یا Cite ، جستجو و آنالیز داده های پژوهشی میباشد. این پروژه متعلق به دانشگاه هاروارد ( Harvard University ) و Institute for Quantitative Social Science  میباشد. ..

more...
img_yw_news
January 10, 2018

ایجاد پایگاه تخصصی ثبت داده های پژوهش GILDRC در دانشگاه هاروارد

از دی ماه 1396 طی یک پروتکل کاری مشترک با دانشگاه هاروارد و به منظور شفافیت و اشتراک داده ها و اعتباربخشی به آنها، کلیه محققان این مرکز میتوانند با ثبت داده های پژوهشی خود (اعم از فایل داده یا مستندات دیگر) از مزایای متعدد عضویت در این پایگاه استفاده نمایند. لینک صفحه: https://dataverse.harvard.edu/dataverse/gildrc برای کسب اطلاعات کامل در مورد آرشیو اختصاصی داده های پژوهش به این لینک مراجعه نمایید.  خبر آموزشی خبر آموزشی 2 ..

more...

Tab2
Tab2
Tab2
Tab2
Tab2

Tab3
Tab3
Tab3
Tab3
Tab3

Tab5
Tab5

Tab6
Tab6

Tab7
Tab7

Tab8
Tab8